Cena: 700 Kč / hodinu

Etikoterapie

empatie, porozumění, podpora

Naše životní situace častokrát připomínají Kruhový objezd, na kterém jsme se zasekli a nevíme kudy z něj vyjet ven. Bojíme se udělat Chybu a tak jezdíme dokola tak dlouho, až nám dojde životní benzín. Přitom každá cesta ven z kruhu je dobrá, jen jedna kratší a druhá delší. Na každé z nich je pumpa, kde si můžeme natankovat. Tu na kruhovém objezdu nikdy nenajdete…

Etikoterapie je dobrodružná cesta do Vašeho nitra, která odhalí skutečné příčiny vašeho trápení, ať už se jedná o fyzickou či psychickou bolest.

Ukáže Vám, jak pracovat na rozpuštění vašich bloků, které vám znepříjemňují Život. Naučíte se, jak lépe naslouchat svému tělu, skrze něhož k vám promlouvá vaše duše a jakým způsobem přetavit negativní emoce v životní palivo. Uvidíte, jak všechno, co prožíváte, je výsledkem vašeho způsobu života.

Postupným úsilím zjistíte, jak se dostat k odpovědím ve vašem nitru, neboť nikdo vám nemůže říci více, než už sami víte. Budete schopni vynést na světlo temnější stránky vaší osobnosti a bez nutnosti opětovného prožívání je prosvětlit a propustit. Etikoterapie je cesta plná odpuštění, vděčnosti, omlouvání a přijímání odpovědnosti za svůj život.

Cílem veškerého mého snažení je zkrátit dobu mezi vašimi otázkami a odpověďmi na minimum tak, abyste byli schopni si na své životní otázky odpovídat v reálném čase. Výsledkem je, že se stanete sami sobě pomocníkem a moje přítomnost nebude již potřeba.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInPrint this page
0

Your Cart