Pečlivost, empatie, altruismus

Narodila jsem se v Drnholci, poblíž Nových mlýnů a krásného okolí Palávy. Vyrůstala jsem v Pohořelicích a již 8 let žiji v Brně. Bydlím s manželem a pejskem v Brně u Stránské skály.

Vždy mě bavila tvůrčí činnost rukama, kterou mohu udělat radost všem okolo sebe. Mé dosavadní profesní činnosti mě mě přivedly až k masážím. Roku 2013 jsem z mé záliby masírovat povýšila a udělala si oficiální masérské zkoušky. Masážím se věnuji na plný úvazek od roku 2015. Kromě klasické masáže můžu nabídnout masáž lávovými kameny, lymfatické masáže, manuální lymfodrenáž, indickou masáž hlavy, medovou masáž, havajskou masáž, breussovu masáž, manuální lifting obličeje a kineziologické tejpování, moje nejnovější masérské nadšení je tradiční čínská celotělová masáž Tuina.

Individuální a osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí a je to pro mě důležitý aspekt.

Ve volných chvílích se ráda a pravidelně věnuji józe, procházkám s pejskem, vaření, malování mandal, krajin, zátiší a zvířat. Ráda trávím čas v přírodě a to aktivně: v zimě lyže i snowboard, v létě plavání, windsurfing a občas rybaření. Zajímá mě současná tvorba hudební i malířská. Spolupodílím se na pořádání menších hudebních festivalů.


0

Your Cart