O medové masáži

Medová masáž využívá speciálních hmatů a čistících účinků kvalitního medu. Zlepšuje kvalitu pokožky, její prokrvení a omlazení.

Účinky medové masáže

Díky silným účinkům medu a masérských hmatů na pokožku těla se tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Při masážních hmatech se začne aktivovat funkce, která přispívá k vylučování škodlivin z organismu prostřednictvím ledvin a střev a pokožkou vycházejí ven z těla.

Po medové masáži se klient cítí lehce, příjemně a uvolněně, pokožka vykazuje známky jemnosti, hladkosti a příjemné medové vůně.

Jak se medová masáž provádí

Při aplikaci se na pokožku nanese jedna polévková lžíce medu. Po skončení masáže se med odstraní setřením mokrým ručníkem, což  plně dostačuje k tomu, aby se pokožka od medu dokonale očistila.

Medová masáž se provádí na zádech pacienta, což je místo s největším procentem reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Medovou masáž je možno dále vykonávat na stehnech, hýždích, kloubech, kolenech či obličeji.


Cena: 690 Kč / 60 min
Slevy a permanentky v ceníku.


Medová masáž

U koho se můžete objednat na medovou masáž


0

Your Cart