Kdy je vhodná tato masáž

Na tuto masáž se můžete okamžitě telefonicky objednat, pokud vás trápí zablokovaná krční páteř, hrudník, křížová oblast nebo jiný akutní problém. Blokace může vzniknout při každodenním špatném sezení, nesprávném životním stylu, může být i následkem drobné nehody jako skřípnutí krku či hrudníku nebo následkem nemoci, sportování či stresu. My jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Máme dlouholeté zkušenosti s používáním speciálních hmatů sloužících k efektnímu odstranění problému.

O masáži na odblokování páteře

Při této masáži používáme bezbolestné a bezpečné techniky sloužící k uvolnění blokace a relaxaci zatuhlých či bolestivých míst na těle.

Blokaci se někdy podaří odstranit hned napoprvé, někdy je nutné přijít na masáž několikrát – záleží na délce a intenzitě zablokování. Podle druhu vašeho problému vám navrhneme cvičení, které vám pomůže a rovněž poskytneme rady k tomu, abyste se zablokování páteře napříště vyhnuli.

IDEÁLNÍ POČET MASÁŽÍ

Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je často potřeba návštěvu několikrát zopakovat. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

Okamžité objednání: +420 723 774 620


Cena: 490 Kč / 30 min.

Garance vrácení peněz - Masáže Husova

Odblokování páteře - Masáže Husova

MENU
0

Your Cart