Kdy je vhodná tato masáž

Protimigrénová masáž pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Jedná se o vysoce relaxační a komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body při ní dochází k uvolňování bolesti, zlepšení celkového stavu a nálady klienta. Tato masáž může sloužit k odstranění únavy, je prospěšná při nespavosti a při bolestech hlavy, uší, očí a zubů. Přispívá k uvolnění celého nervového systému a k vyladění obou mozkových hemisfér. Dále uvolňuje svaly krční páteře a odstraňuje energetické bloky. Prospěšná bývá i při jakékoli nerovnováze těla, nervového systému a mysli. Zlepšuje také stav pokožky hlavy a slouží jako prevence bolestí hlavy.

O protimigrénové masáži

Ztuhlost a bolesti šíjových svalů bývají důsledkem sedavého zaměstnání či nadměrného stresu. Příčinou však může být i prochlazení nebo nadměrná námaha. Ztuhlé svaly pak můžou způsobit bolesti hlavy a dalších míst, nervozitu a deprese. To může vést ke zhoršenému spánku, a tedy i celkového odpočinku a stavu klienta.

Protimigrénová masáž probíhá většinou vsedě nebo vleže a nepoužívají se při ní masážní oleje (záleží i na stavu a přání klienta). Důkladně se masírují ramena a šíje, následně dojde k protahování svalů a postupného uvolňování krční páteře.

Kolikrát přijít na tuto masáž?

Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je potřeba návštěvu několikrát zopakovat (nejméně třikrát). Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup.
V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.


Cena od 420 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.


Protimigrénová masáž - Masáže Husova

U koho se můžete objednat na protimigrénovou masáž0

Your Cart