I speak English. united-kingdomgreat-britain

Pohyb, empatie, trpělivost

Narodil jsem se v Brne ve znameni Štíra.

Považuji se za sportovce, cestovatele, motorkáře a milovníka života.

Od nejútlejšího mládí se věnuji sportu. Ať už to byla sportovní gymnastika, které jsem se věnoval závodně více než 10 let, lyžování, jóga, cyklistika nebo windsurfing, sport byl pro mě vždy vášní největší. Díky sportu dokážu lépe chápat potřeby svého těla. Sport mi dává šanci lépe se poznat, vystoupit ze své komfortní zóny a posunout své limity zase o kousek dál . Já osobně toto považuji za nezbytnou součást našeho sebezdokonalování.

Dalšími mými zájmy jsou cestování a hudba. Procestoval jsem velkou část světa, někdy jako hotelový turista, jindy zase jako baťůžkář s minimem peněz v kapse. Každopádně vždy se zájmem a očima otevřenýma.

Masáže mě zajímaly od mládí. Správně vedená masáž dokáže harmonizovat tělesné a duševní rozpoložení a navodit pocit pohody a spokojenosti. Jsou to pocity, které v běžném pracovním dni zažíváme jen velmi zřídka a pro mě je potěšením Vám je dopřát.
Co se týče masáží, které Vám mohu nabídnout, jedná se především o sportovní masáž a Breussovu masáž páteře. Dále ovládám Dornovu metodu a kineziotaping.


0

Your Cart