Těší nás, když se zajímáte. Zde zveřejňujeme časté dotazy a naše odpovědi na ně. Máte tak možnost nás lépe poznat.

1. Jdu poprvé, co mám dělat?

Není třeba se obávat. Je to relax. Budeme na vás milí a všechno vám vysvětlíme. Pokud byste ale potřebovali vědět dopředu: Přijdete na smluvenou dobu nebo nejlépe 5 min před. Posadíte se do čekárny, kde si můžete odskočit nebo třeba napít vody. Poté přijde váš masér a vezme vás do masérny, kde mu sdělíte svou představu – pokud jste tak neudělali už předtím.

2. Jak se mám na masáž připravit?

Není potřeba žádná zvláštní příprava. Jezte nejvýše 1 hodinu před masáží, dobře se nalaďte a třeba si dejte sprchu (klidně u nás, ručník vám rádi půjčíme). A můžete vyrazit.

3. Jak často mám chodit na masáž?

Na masáž můžete každý den. Počet masáží není omezený. Pokud máte příliš zatuhlá záda, je dobré přijít minimálne 3x týdně. Po první masáži pocítíte rozdíl a po třetí poznáte výsledky.

4.  Co mám dělat, aby se efekt masáže co nejvíce projevil?

Po masáži pijte dostatek tekutin, nejlépe čistou vodu. Relaxujte a nechte vaše tělo, aby zapojilo své ozdravné mechanismy.

5. Jsem těhotná, můžu na masáž?

Na masáž můžete i těhotná. Forma a průběh masáže se vždy přizpůsobuje tak, aby neohrozila vás, ani vaše děťátko. Navíc máme v nabídce i speciálně těhotenskou masáž pro maminky před i po porodu.


Máte další dotazy ? Neváhejte nás kontaktovat, budeme moc rádi!

Dotazy - masáže Husova
0

Your Cart