ZavolatRezervovat

O TÉTO MASÁŽI

Během lymfatické masáže masírujeme především nohy. Při otocích se masírují problémové partie. Klientům můžeme nabídnout i celotělovou lymfatickou masáž nebo lymfatickou masáž kombinovanou s klasickou švédskou masáží pro sportovce. Při anticelulitidní masáži se zaměřujeme na problémová místa.

ÚČINEK LYMFATICKÉ MASÁŽE

Ruční lymfatické masáže podporují lymfatický oběh a efektivně odstraňují z těla cizorodé látky. Při masírování se nepoužívají žádné masážní oleje. Správně provedená lymfatická masáž zmírňuje otoky, zrychluje metabolizmus a vylučování, působí proti únavě, slouží jako prevence proti častým onemocněním a podporuje přirozenou imunitu těla. Pokud má mít lymfatická masáž smysl jako prevence, musí probíhat pravidelně, 2-3 krát v průběhu dvou týdnů.

ROZDÍL MEZI LYMFATICKOU A ANTICELULITIDNÍ MASÁŽÍ

Při anticelulitidní masáži využíváme navíc speciální antifibrotické hmaty, které rozbíjí fibrotickou tkáň. Fibrotická tkáň v podkoží neboli pomerančová kůže jsou usazené a nashromážděné odpadové látky z těla v tuku. Ukládají se jak u žen, tak u mužů. Rozdíl je ve struktuře vazivové tkáně.

Vazivová tkáň u žen je tvořena vlákny, které jsou uspořádány rovnoběžně pro případ těhotenství, kdy se roztahují. U mužů tvoří mřížku, která obepíná tukové buňky jako korset, čímž jim umožní jen omezené zvětšení.

IDEÁLNÍ POČET MASÁŽÍ

Aby měla masáž ten správný účinek s trvalejším efektem snížení obvodu stehen, je potřeba provést nejlépe 8 až 10 masáží v krátkém časovém sledu. Další doporučení se můžou týkat zvýšeného pohybu, zvýšeného příjmu tekutin či úpravy jídelníčku.

V případě opakovaných návštěv doporučujeme zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

Nebo volejte: +420 723 774 620

Cena od 380 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.

Garance vrácení peněz - Masáže Husova

Lymfatická masáž - Masáže Husova

U koho se můžete objednat na lymfatickou a anticelulitidní masáž


Lymfatická a anticelulitidní masáž
5 (100%) 1 vote

MENU
0

Your Cart