O TÉTO MASÁŽI

Během lymfatické masáže masírujeme především nohy. Při otocích se masírují problémové partie. Klientům můžeme nabídnout i celotělovou lymfatickou masáž (rezervace nutná na 120 minut) nebo lymfatickou masáž kombinovanou s klasickou švédskou masáží pro sportovce. Při anticelulitidní masáži se zaměřujeme na problémová místa.

ÚČINEK LYMFATICKÉ MASÁŽE

Ruční lymfatické masáže podporují lymfatický oběh a efektivně odstraňují z těla cizorodé látky. Při masírování se nepoužívají žádné masážní oleje. Správně provedená lymfatická masáž zmírňuje otoky, zrychluje metabolizmus a vylučování, působí proti únavě, slouží jako prevence proti častým onemocněním a podporuje přirozenou imunitu těla. Pokud má mít lymfatická masáž smysl jako prevence, musí probíhat pravidelně, 2-3 krát v průběhu dvou týdnů.

ROZDÍL MEZI LYMFATICKOU A ANTICELULITIDNÍ MASÁŽÍ

Při anticelulitidní masáži využíváme navíc speciální antifibrotické hmaty, které rozbíjí fibrotickou tkáň. Fibrotická tkáň v podkoží neboli pomerančová kůže jsou usazené a nashromážděné odpadové látky z těla v tuku. Ukládají se jak u žen, tak u mužů. Rozdíl je ve struktuře vazivové tkáně.

Vazivová tkáň u žen je tvořena vlákny, které jsou uspořádány rovnoběžně pro případ těhotenství, kdy se roztahují. U mužů tvoří mřížku, která obepíná tukové buňky jako korzet, čímž jim umožní jen omezené zvětšení.

IDEÁLNÍ POČET MASÁŽÍ

Aby měla masáž ten správný účinek s trvalejším efektem snížení obvodu stehen, je potřeba provést nejlépe 8 až 10 masáží v krátkém časovém sledu. Další doporučení se můžou týkat zvýšeného pohybu, zvýšeného příjmu tekutin či úpravy jídelníčku.

V případě opakovaných návštěv doporučujeme zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

UPOZORNĚNÍ

Tuto masáž není možné provádět, jestliže se klient necítí dobře nebo při začínající nemoci.


Cena od 420 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.


Lymfatická masáž - Masáže Husova

U koho se můžete objednat na lymfatickou a anticelulitidní masáž0

Your Cart