“Relaxační masáž zad u paní Bartoňové můžu jen a jen doporučit. Moc děkuji a rád využiji i v budoucnu.”

Václav Lukeš, 2. 6. 2020

“Absolvovala jsem ajurvédskou olejovou masáž u srílanského maséra Tharidu. Doporučuji. Vyhovuje mi i šikovný rezervační systém.”

Hana Marko, 31. 10. 2019

“Perfektná atmosféra so skvelým masérom!”

Samuel Sidor, 31. 8. 2019

“Za mě rozhodně 5/5. Pan Hořenovský nejenom řeší problém, ale také hledá jeho příčinu a prokonzultovává vhodný postup. Krom toho je také velice milý, sympatický a skvěle masíruje. Už nikdy jinam.”

Michael Pavlík, 27. 5. 2019

“Od mé první masáže u pana Hořenovského už nechodím k nikomu jinému. Jedna jeho masáž pomohla mým zádům o 100% více než celá fyzioterapie, na kterou jsem po úrazu se zády chodila. Nejenom že dokáže ulevit bolavým zádům a uvolnit ztuhlé svaly, ale v případě potřeby uvolní i klouby a obratle. Sice má trochu svérázný styl humoru, ale je to profesionál na pravém místě a velice oceňuji jeho individuální přístup a časovou flexibilitu. Navštěvuji ho pravidelně a mohu vřele doporučit!”

Dominika Tlapáková, 27. 1. 2019

“Vlídný přístup, super zážitek. Vřele doporučuji!”

Alistar A. J. Rockwell, 7. 9. 2018

“Super. Absolvovala som masaz v tehotenstve a prijemne sa mi ulavilo od bolesti chrbta.”

TINUSHA 88, 29. 3. 2018

“Michal perfektně rozumí tomu, jak funguje tělo jako celek. Chodím k němu pravidelně a vždy odcházím s uvolněným tělem i hlavou. Skvěle se s ním totiž povídá, teda hlavně on skvěle povídá. :)”

Lukáš Zubalík, 7. 2. 2018

“Velice příjemný masér. Už sem chodím několik let, a to o něčem svědčí.”

Jiří Kalla, 22. 11. 2017

“Dnes jsem byla na masáži lávovými kameny u slečny Martiny a oceňuji její osobní přístup, masáž jsem si užila a hned objednala na další. Prostředí velmi útulné.”

Sabina Roblová, 31. 3. 2017

“Výborné masáže, příjemné prostředí a hlavně skvělí zkušení maséři s citem pro potřeby klienta – at už jde o samotnou masáž (vyzkoušeno i v pokročilém těhotenství) nebo třeba o povídání/nepovídání v jejím průběhu Rozhodně doporučuji.”

Alžběta Strnadová, 17. 1. 2017

“Visited today and saw Michael he was brilliant. I suffer from chronic back pain and he definitely alleviated some of this for me. Treatment was worth every penny would highly recommend.”

Rachel Hardy, 1. 1. 2017

“Hezké prostředí a nejlepší masáž z těch desítek, co jsem zatím zažila.”

Lucie Eärwen Bergsdottir

“Vzdy prijdu unavena a odchazim se spoustou energie a dobrou naladou a dnes i se zirafim krkem.”

Andrea Jáchim
0

Your Cart