Hodnocení na Facebooku:
5.0 of 5 stars

Zuzana Bartoňová - Masáže Husova

Zuzana Bartoňová
pečlivost, empatie, altruismus

Martina Slavinská - Masáže Husova

Martina Slavinská
pohyb, oheň, empatie

Tharidu Jayasundera - Masáže Husova

Tharidu Jayasundera
zdraví, štěstí, život

Michal Hořenovský - Masáže Husova

Michal Hořenovský
svéráznost, energie, pohyb

Jiří Kříž - Masáže Husova

Jiří Kříž
pohyb, empatie, trpělivost

Martin Vodvářka

Martin Vodvářka
starostlivost, ochota, tolerance


Rozhodli jste se řešit své bolesti zad a šíje? Chcete relax a odstranit každodenní stres? Nebo poradit v otázce zdraví a změny životního stylu? Tak tohle je ten nejlepší start, jaký jste mohli udělat!

1. Dodržíme čas masáže

60 minut pro nás znamená plnou hodinu masáže, v průběhu které se vám budeme věnovat na 100%. Nenecháme vás čekat půl hodiny po dohodnutém termínu na chodbě, ani za vámi nezabouchneme dveře, protože už čeká další zákazník. Provozní doba je od 7 ráno do 22 večer, proto se lehce přizpůsobíme vašim časovým možnostem. K dispozici jsou přehledné on-line objednávky spolu s rezervačním kalendářem.

2. Odborně poradíme, najdeme příčinu problému a doporučíme řešení

Zákazníci často přicházejí jen s jednoduchým požadavkem: “Bolí mě šíje”. My vás ale nebudeme přesvědčovat o tom, že námi profesionálně provedená masáž vám zabezpečí trvalou nápravu a nekonečné zdraví. Pravdivě vám vysvětlíme příčinu bolesti, společně zjistíme jak problém vznikl a doporučíme vám řešení jak změnit jednostranně zatěžovanou oblast těla. Máme zkušenosti a praxi, ale nečekejte od nás, že jsme šamani, kteří přiložením rukou vyřeší několikaletý problém v průběhu jedné terapie.

3. Neděláme pásovou výrobu

U nás každý najde to, co hledá. Umíme se přizpůsobit požadavkům klienta, každému se věnujeme individuálně v rámci domluveného časového úseku. Minimální délka terapie je 30 minut. Orientační časy masáží naleznete v ceníku. Ovládáme mnoho druhů masáží a naším uměním je techniky správně nakombinovat právě pro vás a vaše potřeby.

4. Aktivně se vzděláváme v oboru

Každý z nás ovládá profesionální masáže a neustále si rozšiřujeme obzory dalšími kurzy s novými technikami. Každý z nás je jiný, ale jedno máme společné. Umíme si přiznat, že neumíme všechno. Právě proto vás ani nebudeme přesvědčovat, že jenom my děláme nejkvalitnější práci. Čím víc víme, tím více zjištujeme, co všechno nám ještě chybí k dokonalosti. Váš pohybový nebo zdravotní problém u nás nezůstane zapadnutý prachem. Jestli si nevíme rady sami, konzultujeme možné řešení s kolegou nebo vám doporučíme jiného odborníka, lékaře, fyzioterapeuta, který vám fundovaně poradí.

5. Žádné další poplatky za konzultace

Byli jste u nás na terapii? Běžně se stává, že vás doma po masáži napadne otázka, kterou jste nestihli položit v průběhu terapie nebo se objeví nový problém, který chcete řešit. Napište nám, rádi vám zodpovíme všechny dotazy. Takové služby nefakturujeme, bereme to jako běžný servis – je to naše práce, nás neotravujete. Přečtěte si také často kladené dotazy.

6. Děláme svou práci zodpovědně

Naše práce je spíš naše hobby. Děláme ji nejlíp, jak umíme. Děláme ji rádi. Děláme ji kvalitně. Jsme přesvědčeni o tom, že jedině kvalita může vést k zisku a k oboustranné spokojenosti. Naneštěstí žijeme ve světě, kde je pořád běžnou obchodní praxí prodávat služby, doplňky a produkty, které vůbec nepotřebujete, za každou cenu. Nebo naopak, stává se, že uvěříte všeobecně rozšířeným nepravdivím informacím. Jestli víme, že od nás vyžadujete služby, které vám nepomůžou s vašim problémem, řekneme vám to a nebudeme vydělávat na nedostatku informací na něčem, co je pro vás zbytečné. Jestli chcete evidentně jen relaxovat a potřebujete ticho a klid, jste u nás správně.

7. Garantujeme vrácení peněz

V případě nespokojenosti s našimi službami je můžete na místě reklamovat a vrátíme vám plnou sumu.

0

Your Cart