Nikola Šopíková - Masáže Husova

Nikola Šopíková
energie, život, pohyb

Martina Slavinská - Masáže Husova

Martina Slavinská
pohyb, oheň, empatie

Tharidu Jayasundera - Masáže Husova

Tharidu Jayasundera
zdraví, štěstí, život

Michal Hořenovský - Masáže Husova

Michal Hořenovský
svéráznost, energie, pohyb

Martin Vodvářka

Martin Vodvářka
starostlivost, ochota, tolerance

Jiří Kříž - Masáže Husova

Jiří Kříž
pohyb, empatie, trpělivost


Rozhodli jste zbavit se bolestí zad a šíje? Chcete si odpočinout a odstranit následky každodenního stresu? Nebo poradit v otázce zdraví a změny životního stylu? Pak jste u nás správně. S masážemi a terapiemi máme 15 let zkušeností.

1. Dodržíme čas masáže

Hodinová masáž znamená plných 60 minut, během kterých se vám budeme stoprocentně věnovat. Nenecháme vás čekat půl hodiny po dohodnutém termínu na chodbě. Ani za vámi nezabouchneme dveře, protože přišel další zákazník. Máme otevřeno od 7 do 22 hodin večer, takže se můžeme snadno přizpůsobit vašim časovým možnostem. Svůj termín masáže si můžete pohodlně vybrat v online objednávce.

2. Najdeme příčinu a odstraníme bolesti zad

Klienti často přichází s větou “bolí mě za krkem”. A chtějí rychlou a jednoduchou nápravu. Rádi vám od bolesti pomůžeme, ale nebudeme vás utvrzovat v tom, že námi provedená masáž je jediné vhodné řešení. Pravdivě vám vysvětlíme příčinu bolesti a společně zjistíme, kde problém vznikl a jak mu předcházet. Ukážeme vám, jak jednostranně nezatěžovat tělo.

3. Neděláme pásovou výrobu

U nás najdete vše, co hledáte. Každý z masérů má jiné kvality a nabízí jiný přístup. Můžete si tak vybrat takový typ masáží, které vám nejvíce vyhovují. Ovládáme mnoho různých druhů masáží a umíme techniky správně kombinovat pro vás a vaše potřeby. Chceme vám být co nejvíce prospěšní a tak se vás rádi vyptáme na vše, co nám pomůže určit správný postup.

4. Vzděláváme se

Všichni máme mnohaleté zkušenosti s masážemi a každý z nás se specializuje na jiný typ masáží. Neustále si rozšiřujeme obzory. Ale dokážeme si přiznat, že neumíme vše. Právě proto vás nebudeme přesvědčovat, že jenom my sami odvádíme nejkvalitnější práci. Pokud si nevíme rady, zkonzultujeme možné řešení s kolegou. Nebo vám doporučíme jiného odborníka, lékaře či fyzioterapeuta, který vám fundovaně poradí.

5. Žádné další poplatky za následné konzultace

Byli jste u nás na masáži a možná vás doma poté napadla otázka, na kterou jste se zapomněli zeptat. Nebo se objevil nový problém, který chcete řešit. Napište nám, rádi zodpovíme všechny dotazy. Nic si za takové služby nefakturujeme – je to naše práce a považujeme to za součást servisu. Přečtěte si také často kladené otázky.

6. Děláme práci zodpovědně

Naše práce nás baví. A tak ji děláme nejlépe, jak umíme. Jsme přesvědčeni, že jedině kvalitně provedená masáž v motivujícím prostředí může vést k oboustranné spokojenosti. Naneštěstí žijeme ve světě, kde je běžné prodávat zákazníkům různé služby a doplňky, které ve skutečnosti ani nepotřebují. Takový přístup se nám nelíbí, a proto se ho u nás nedočkáte.

7. Garantujeme vrácení peněz

Pokud nebudete spokojeni s našimi službami, můžete je na místě reklamovat. Vrátíme vám plnou částku.

0

Your Cart