Klasická masáž a její účinky

Klasickou masáží se rozumí nejběžněji používané techniky, které vycházejí především z tzv. Švédské rekondiční masáže. Klasická masáž je sestavena tak, aby komplexně rozvolnila tělo a pomohla klientům k vytvoření správných pohybových návyků. Tím nejen uleví od akutní bolesti, ale zároveň při pravidelných návštěvách zlepšuje fyzický stav celkově.

Masérské postupy se u klasické masáže můžou lišit, a to z toho důvodu, že všichni přistupujeme ke klientům individuálně. Snažíme se vybrat takové hmaty a postupy, které nejlépe pomůžou právě vám v  konkrétní situaci. Navíc je každý masér jedinečný a do masáží zapojuje vždy něco ze sebe.  Proto někdy není jednoduché najít toho „pravého“, ale u nás máte zaručeně na výběr z těch nejlepších.  Všichni máme za sebou mnoho kurzů a neustále se aktivně vzděláváme, abychom vám mohli dopřát masáže v nejvyšší kvalitě.

Rozdíl mezi klasickou a regenerační masáží

Pokud je masáž vykonávána pomalu, tělo uvolňuje, pokud je prováděna rychle, tělo tonizuje. Tonizující masáže využívají především sportovci před zápasy. Rychlá a krátká masáž rozehřeje svaly, odstraní svalové spazmy čím nabudí tělo sportovce k podání vrcholového výkonu a redukuje psychický stres před soutěží. Jedná je o velice krátké masáže v řádu několika minut. Naopak klasická masáž je před sportovním výkonem nevhodná. Pokud jdete na klasickou masáž, žádný trénink si po ní v ten den už neplánujte. S uvolněnými svaly se zvyšuje riziko úrazu.

Pomalá masáž po tréninku tělo uklidní a uvolní svaly, čímž tělo rychleji regeneruje. Klasické masáže se doporučují s časovým odstupem alespoň 6 hodin po tréninku. Doporučují se i lymfatické masáže, které jsou jemnější. Sportovní masáž pomáhá aktivním sportovcům při celkové přípravě na soutěže.

Kolikrát přijít na klasickou masáž

Úlevu pocítíte již po první masáži. Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je potřeba návštěvu několikrát zopakovat. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.


Cena od 420 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.U koho se můžete objednat na klasickou masáž0

Your Cart