K čemu slouží

Podle ájurvédy jsou marmy místa na těle, kterými proudí vitální energie. Pokud jsou zablokovány, necítíte se dobře. Stres může míst mnoho fyzických, mentálních a emočních symptomů. Dlouhodobá vysoká úroveň  stresu může vést k hypertenzi, cukrovce, chronickým bolestem i srdečním záchvatům či mrtvici. Tato masáž se zaměřuje na vitální body, které souvisí se stresem, úzkostí, depresemi či nespavostí. Přináší úlevu v případě symptomů zvýšeného stresu.

Jak se provádí

Po krátké diagnostice se stimulují marma místa masírováním vitálních bodů krouživým pohybem. Dochází tak k odstraňování problémů v blokovaných místech. Jestliže jsou vitální body zablokovány, můžete v nich při léčbě pocítit bolest, kterou brzy vystřídá úleva. Po několika návštěvách dochází k výraznému zlepšení dlouhodobých zdravotních problémů. Tato masáž trvá 60 minut.

Kolikrát přijít

Je prokázané, že pravidelným opakováním se účinky ájurvédské masáže výrazně zvyšují. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

Ceny naleznete v ceníku.

Ke komu se objednat

0

Your Cart