Co je to ájurvédská masáž

Ájurvédská masáž je velmi relaxační masáž, která rovněž regeneruje organismus. Slouží ke zlepšení pohyblivosti masírovaného a má blahodárný vliv na lymfatický systém. Tato ozdravná masáž je po celém světě stále populárnější a vyhledávanější. Někdy je také zvána královnou všech masáží.

Co je to ájurvéda

Ájurvéda je nejstarší nauka o zdraví, kterou lidstvo kdy znalo (nebo bylo prokázáno, že ji znalo). Zabývá se léčením, prevenci nemocí a filozofií o dlouhém životě. O Ájurvédě můžeme mluvit jako o „matce“ všech léčebných postupů. Je to nejstarší druh medicíny, který vnímá člověka jako celek a jako zcela jedinečnou individualitu, jež je ovlivňována vnitřními i vnějšími okolnostmi.Název je složen ze dvou sanskrtských slov: Ájur = život a Véda = věda či nauka, neboli věda o životě nebo nauka života. Cílem Ájurvédy je harmonie, tedy naše zdraví, které je naší základní přirozeností. Ájurveda léčí celé tělo – jak duši, tak i mysl.

Jak se ájurvédská masáž provádí

Masáž je prováděna velmi jemnými dotyky. Při ájurvédské masáži se rovněž používají léčivé masážní oleje, které se pečlivě vybírají podle potřeb a zdravotního stavu klienta.

Účinky ájurvédské masáže

Stejně jako celá ájurvéda pohlíží na člověka jako celek, tak i ajurvédská masáž je komplexním prostředkem k relaxaci celého organismu. Zbavuje organismus stresu a napětí a pomáhá odplavovat škodlivé látky z těla ven. Masáž posiluje imunitní systém, svaly, zlepšuje stav pokožky, vyrovnává krevní tlak a zpomaluje stárnutí organismu.

Kolikrát přijít na ájurvédskou masáž

Je prokázané, že pravidelným opakováním se účinky ájurvédské masáž výrazně zvyšují. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

Nebo volejte: +420 723 774 620

Cena: 1 560 Kč / 120 min.

Garance vrácení peněz - Masáže Husova

Ájurvedská masáž - Masáže Husova

U koho se můžete objednat na ájurvédskou masáž

Veronika Schurgerová

Veronika Schurgerová


Ájurvédská masáž
5 (100%) 1 vote

0

Your Cart