O této masáži

Masáž obličeje a hlavy je velmi příjemná a hluboce uvolňující kosmetická masáž, která je jedním z nejúčinnějších prostředků v péči o pleť. Masáž působí nejen na kůži a svaly, ale má vliv i na psychiku a nervovou soustavu. Působí rovněž jako prevence proti stárnutí a zlepšuje stav pleti. Masáž očního okolí vyhlazuje vrásky okolo očí, zmenšuje váčky a kruhy pod očima. Napomáhá rovněž vyplavování toxinů, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pokožky. Masáž má rovněž příznivý vliv na akné a zpevňuje svaly v okolí brady. Pomáhá také při bolestech hlavy. Kromě viditelných výhod pomáhá masáž obličeje relaxovat, snižuje stres a navodí celkovou pohodu.

Jak se masáž provádí

Při této masáži se masíruje obličej i celá hlava (masáž „vlasů“) a dekolt. Jedná se o tlakovou masáž prsty. Při této technice se využívají konkrétní akupresurní body na hlavě a tváři.

Jak se na masáž připravit

Před masáží je dobré odstranit make-up a mít čistou pleť. Vyjměte kontaktní čočky, pokuje je nosíte, aby nedošlo k poškožení očí. Masáž obličeje pro vás není vhodná, pokud máte akutní rýmu či alregii nebo trpíte na silné akné.

Ideální počet masáží

Účinky na pleť i psychiku jsou často znát již po jedné návštěvě. Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je potřeba návštěvu několikrát zopakovat (nejméně třikrát), případně provádět masáž pravidelně. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.


Cena 490 Kč / 30 min.
Slevy a permanentky v ceníku.

Garance vrácení peněz - Masáže Husova

Masáž obličeje - Masáže Husova

U koho se můžete na masáž objednat

Masáž obličeje proti vráskám a masáž hlavy
5 (100%) 1 vote[s]

MENU
0

Your Cart