O co se jedná

Aromaterapeutická masáž (nebo jen Aroma masáž) je jemná a relaxační masáž. Pracuje se při ní podobně jako při aromaterapii s účinky různých vůní na organismus. Při masáži používáme na míru namíchané éterické oleje, s jejichž pomocí lze ovlivnit nejen stav mysli, nálady, ale také celkové zdraví klienta. Tato masáž tedy v sobě snoubí relaxační masáž a léčivé účinky éterických olejů.

Jak se provádí

Výběr olejů záleží na potřebách a požadavcích klienta. Podle toho vám na míru namícháme směs těsně před masáží.  Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci mysli a organismu, jiné zase pro zklidnění. Tím je dáno rovněž tempo masáže. Pomalejší a plynulejší hmaty mají relaxační účinek, zatímco při stimulační masáži používáme hlouběji působící hmaty. Během masáže je olej příjemnými a jemnými pohyby vmasírován do pokožky, kde proniká do drobných vlásečnic a dále do krevního oběhu. Éterické oleje působí dvojím způsobem. Vnikají do organismu pokožkou, ale protože se jedná o těkavé látky, jsou rovněž vdechovány a poměrně rychle se dostávají do čichového centra, odkud dále ovlivňují nervový systém a působí na psychický stav klienta.

K čemu je vhodná

Aromaterapeutická masáž je vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a při únavě. Dále se používá k posílení imunity a prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům. Stimuluje rovněž krevní oběh a lymfatický systém, takže pomáhá vyplavovat toxické látky z těla. Masáž může rovněž podpořit trávicí systém a blahodárně působit na řadu obtíží, jako je bolest hlavy, PMS či nespavost.

Kolikrát přijít

Je prokázané, že pravidelným opakováním se účinky aromaterapeutické masáže výrazně zvyšují. Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup. V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

PO-PÁ 8-18: 732 723 287

Ceny naleznete v ceníku.

Aromaterapeutická masáž - Masáže Husova

Ke komu se objednat

0

Your Cart