Co je to Breussova masáž

Jedná se o jemnou masáž, při které dochází k působení na nervový systém a pohybový aparát, zejména na páteř. Masáž působí skvěle na svaly kolem páteře, a proto je vhodná při bolestech zad, protože dokáže uvolnit meziobratlové ploténky, a ulevit tak od bolesti. Vedlejším účinkem těchto masážních postupů rakouského přírodního léčitele Rudolfa Breusse (1899-1990) bývá uvolnění blokád a duševního napětí. Po uvolňující masáži akupresurních bodů kolem páteře člověk cítí teplo a rozproudění energie. Masáž se využívá se také jako prevence proti zablokování páteře, případně jako příprava před ošetřením páteře.

Jak se masáž provádí

Při této masáži se používá přírodní třezalkový olej, který se vmasíruje mezi obratle. Třezalka ovlivňuje tělesný i duševní stav – působí antidepresivně a protistresově, je protizánětlivá, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu a regeneruje meziobratlové ploténky.

Ideální počet masáží

Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je potřeba návštěvu několikrát zopakovat (nejméně třikrát). Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup.

V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.

Cena od 420 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.


Breussova masáž - Masáže Husova

U koho se můžete objednat na Breussovu masáž0

Your Cart