Dornova metoda

Dornovou metodou mohou být ošetřeni téměř všichni lidé, pokud jsou jen trochu mobilní. Vyrovnává statiku těla, uvádí klouby do správné polohy, řeší skoliózy, kyfózy a další chronické problémy s páteří, ulevuje bolestem hlavy – migrénám. Pro trvalé zlepšení stavu se klient podílí nejen při samotném ošetření, ale také správným cvičením a změnou svých pohybových návyků.

Klient pasivně spolupracuje s terapeutem. Techniky jsou šetrné, výsledky jsou podobné jako při chiropraxi, s tím rozdílem, že Dornova metoda nevyužívá žádnou rychlou a tvrdou manipulaci. Napjaté svaly jsou nejdříve uvolněny masáží, až poté se jemně pracuje s páteří.

Breussova masáž

Masáž s přírodním třezalkovým olejem, který se vmasíruje mezi obratle a vyživuje ploténky. Využívá se také jako prevence proti zablokování páteře.

Masážní postupy rakouského přírodního léčitele Rudolfa Breusse (1899-1990) jsou vynikajícím doplňkem Dornovy metody. Zklidňují svaly kolem páteře po napravení posunutých obratlů. Vedlejším efektem masáže bývá uvolnění blokád a duševního napětí. Po uvolňující masáži akupresurních bodů kolem páteře člověk cítí teplo a rozproudění energie.

Kolikrát přijít na tuto masáž?

Aby byla masáž dostatečně účinná a přinesla trvalé zlepšení, je potřeba návštěvu několikrát zopakovat (nejméně třikrát). Rádi vám poradíme a navrhneme nejvhodnější postup.

V případě opakovaných návštěv je možné zakoupit permanentku, se kterou můžete výrazně ušetřit.
Nebo volejte: 723 774 620

Cena od 380 Kč.
Slevy a permanentky v ceníku.

Garance vrácení peněz - Masáže Husova

Dornova metoda

U koho se můžete objednat na masáž Dornovou metodou

Marta Bělíková

Marta Bělíková

Michal Hořenovský - Masáže Husova

Michal Hořenovský

U koho se můžete objednat na Breussovu masáž

Veronika Prášilová

Veronika Prášilová

Martin Vodvářka

Martin Vodvářka


Dornova metoda a Breussova masáž
5 (100%) 1 vote

0

Your Cart